Sincan Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 270 90 91 - 0543 494 07 83

SİNCAN LİLA HALI YIKAMA VİDEOMUZ

Sincan Halı Yıkama Jaluzi Tamir ve Temizliği

Sincan Halı Yıkama Jaluzi Tamir ve Temizliği

   Sincan halı yıkama olarak halı, koltuk, yorgan- battaniye hizmetlerimiz yanında perde, storperde ve jaluzi temizliğide mevcuttur. 
   Sincan halı yıkama jaluzi ustamız adresini ...

1810 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Sürekli Günceldir

Sincan Halı Yıkama Sürekli Günceldir

    Sincan halı yıkama olarak firmamız her zaman en iyi ve teknolojiye uygun en güncel halı yıkama teknikleri, servis hizmetleri, personel eğitimi ve daha bir çok alanda kendisini yenileyebilen bir firmadır. Firmamızın en yeni ve güncel kampanyalarını, yeniliklerini www.si ...

1781 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Sincan Halı Yıkama Hizmetlerimiz

    Sincan halı yıkama olarak Siancan halkına sunduğumuz ve garantili olan hizmetlerimizi sırası ile belirtiyoruz:
-  Sincan halı yıkama
-  Sincan el-dokuma yün halı yıkama& ...

1690 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Sincan Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

SİNCAN HALI YIKAMA HİZMET BÖLGELERİMİZ
   Sincan halı yıkama olarak Ankaranın her bölgesine ücretsiz servis aracımız mevcuttur. Ayrıca Sincanın içersinde bulunan Sincan halı yıkama bölgemize bağlı ; Sincan A ...

1832 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Zamanında Teslimat

Sincan Halı Yıkama Zamanında Teslimat

SİNCAN HALI YIKAMA ZAMANINDA TESLİMAT
   Sincan halı yıkama evinizden veya işyerinizden alınmasını istediğiniz halılarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi, jaluzi ve perdelerinizi sizin belirlediğiniz zaman diliminde ücretsiz servis ile alır. Fabrikada temizliği bit ...

1667 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Aşamaları

Sincan Halı Yıkama Aşamaları

    SİNCAN HALI YIKAMA AŞAMALARI
   Sincan halı yıkama olarak halılarınızın halı çırpma (toz alma), halı yıkama, halı durulama, halı sıkma, halı askılama (kurutma), halı havını alma (tarama), halı vakumlama , parfümlem ...

1348 kez okundu Devamı...

Halı Bakımı Neden Önemli?

Halı Bakımı Neden Önemli?

      Sincan halı yıkama olarak halılarımıza zamanında bakım yaparak, halılarımızın kullanım ömrünü nasıl uzatabiliriz kısaca bilgi sunuyoruz. Öncelikle halılarımızı haftada 3 kere süpürge ile çektireceğiz. Yılda en az 1-2 kere işini iyi bilen bir halı yıkamacıya ...

1416 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Neden Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama Neden Halı Yıkama

  Halı ne zaman ve niçin yıkanmalıdır? Sincan halı yıkama firmamızın bu konu hakkında ki araştırmalarımızı sizlerle paylaşıyoruz. 
  Sincan halı yıkama olarak yaptığımız araştırma sonucunda insanların genel anlam ...

1371 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Hijyenik Temizlik

Sincan Halı Yıkama Hijyenik Temizlik

   Halı yıkama, koltuk yıkama genel ev temizliği ev hanımlarının en çok önem verdiği ana temizlik alanlarıdır. Sincan halı yıkama bu durumu en iyi analiz eden firmalardan biridir. 
  
Sincan halı yıkama 1456 kez okundu Devamı...

Sinacan Halı Yıkamada Kalem Boyası

Sinacan Halı Yıkamada Kalem Boyası

   Sincan halı yıkama firması olarak halı ve koltuklarınızda ki kalem boyalarını biz temizliyoruz. Kalem boyası derdine artık son. 
   Sincan halı yıkama ekibimiz, değerli halılarınızın istenmez misafirle ...

1551 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Süresi

Sincan Halı Yıkama Süresi

   Sincan halı yıkama olarak farklı sürelerde yıkanması gereken halıların dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatıyoruz.Bazı halı yıkamacılar her halıyı aynı sürede yıkama yaptıkları için ya halıların rengini soldururlar yada halıların boyalarının birbirine karışmasına sebep olurlar.
  
1429 kez okundu Devamı...

Sincan Müşteri Halı Yıkama Memnuniyeti

Sincan Müşteri Halı Yıkama Memnuniyeti

   Sincan halı yıkama olarak, temizlik anlayışımızın farklı olduğunu bizimle çalıştıktan sonra daha iyi anlayacaksınız. Sincan halı yıkama da ilkemiz müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Firmamız Sincan da en temiz halı yıkama hizmeti vermektedir. 
   Si ...

1815 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Parfümü

Sincan Halı Yıkama Parfümü

   Sincan halı yıkama firması olarak MYDET halı parfümleri kullanarak yıkamasını yaptığımız halılarınızın evinizdede uzun süre hoş koku vermesini sağlıyoruz. 
  
Sincan halı yıkama halkım ...

2141 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkamada Su Sarfiyatı

Sincan Halı Yıkamada Su Sarfiyatı

  Sincan halı koltuk yıkama firmamızda halılarınızı bol su ile yıkama yapıyoruz. Çünkü halıların mutlaka iyice suyu içine çekmeleri gerekir. Yoksa halı içine yerleşmiş olan tozlar çamurlaşarak halı dibinde kalır.  Sincan halı yıkama e ...

1641 kez okundu Devamı...

Sincan Halı Yıkama Duyurular

Sincan Halı Yıkama Duyurular

Sincan halı yıkama da abone müşterilerimize %10 indirim kampanyamız başladı. Bunun için firmamıza en az 1 kere halı yıkama yaptırmış olmanız yeterli.

Oto Yıkamacı Değiliz !

Oto Yıkamacı Değiliz !

Sincan halı yıkama şirketi halı yıkama koltuk yıkama yorgan battaniye yıkama inşaat sonrası temizlik, mermer cilalama ve daha bir çok temizlik hizmetlerinde siz değerli Sincan halkına hizmet vermektedir.Firmamız temizlik şirketi statüsünde olup asla oto yıkamacılarla veya eski usül halı yıkamacılar la karıştırılmamalıdır. Tam otomatik halı yıkama makinesi ile yıkama işlemi yaptığımız halılarınızın artık yüzünüze güldüğünü hissedeceksiniz.

Müşteri Memnuniyet Garantisi

Müşteri Memnuniyet Garantisi

Sincan halı yıkama şirketinden müşteri memnuniyet garantisi. Bize halı yıkama yaptırdınız ve halı evinize gelince beğenmediniz. Beğenmediğiniz halıya ücret almıyoruz. Çünkü biz temiz kazancın peşindeyiz. Dürüst olan insanı herkesin sevdiğini ve o insanların her zaman başarılı olduklarını bilen bir firmayız.

Sincan Halı Yıkama Şirketimiz

Sincan Halı Yıkama Temizlik Ürünlerimiz

Sincan halı yıkama firmamız şampuan olarak; hem temizleyen, hem dezenfekte eden, hemde pafümlü olan özel solüsyonlar kullanmaktadır.

Yukarı Çık
Yukarı Çık