Sincan Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 270 90 91 - 0543 494 07 83

Sincan Halı Yıkama Müşteri Memnuniyeti

Sincan Müşteri Halı Yıkama Memnuniyeti

   Sincan halı yıkama olarak, temizlik anlayışımızın farklı olduğunu bizimle çalıştıktan sonra daha iyi anlayacaksınız. Sincan halı yıkama da ilkemiz müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Firmamız Sincan da en temiz halı yıkama hizmeti vermektedir. 
   Sincan halı yıkama olarak siz Sincanlıları uyarıyoruz!!  'Ucuz etin yahnisi olmaz ' demiş atalar. Sincan çevresinde çok ucuz fiyatlara halı yıkama yapmaya çalışanlar var. Şunu iyi bilinizki her şeyin bir maliyeti vardır. O çok ucuza halı yıkama yapan yerlere bir sorun halıları Ostim sanayisinden kilosunu 0,25 kuruşa aldıkları bulaşık deterjanı ilemi yıkama yapıyorlar yoksa oto yıkamada oto temizliğinden arta kalan suylamı halım yıkama yapıyorlar. O firmalara halısını yıkatan aileler daha sonra bizi arıyorlar ve eski halı yıkamacısının lekeyi çıkartamadığını, yada halılarının yıkandıktan bir süre sonra karardığını belirterek bizden yardım istiyorlar. Halbuki biz Sincan halı yıkama olarak temiz olmayan halıyı müşterimize göndermiyoruz.  Halını temiz olması için ne yapılması gerekiyorsa ikinci işlemi uyguluyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SİNCAN HALI YIKAMA , HALI YIKAMA SİNCAN , Sincan halı yıkama , halı yıkama sincan , sincan halıyıkama , sincan hali yikama , sincan halıyıkamacı , sincan halıcı

Yukarı Çık
Yukarı Çık